O nas

Firma HR Care funkcjonuje na rynku od 1998. Zespół trenerów, konsultantów i coachów tworzących firmę podejmował działania związane z doradztwem personalnym i organizacyjnym a także wspierał polskie firmy i międzynarodowe koncerny w zakresie rozwoju oraz działań związanych z rekrutacją i selekcją. 

 • Zespół

 • Jak działamy

 • Dlaczego HR Care

 • Klienci

 • Polecamy

Anna Małecka

Anna Małecka

Absolwentka Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej ukończyła 4-letnie studia podyplomowe – Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Od przeszło 16 lat zajmuje się doradztwem organizacyjnym, personalnym i rozwojem osobistym. Pracuje dla klientów korporacyjnych zarówno w środowisku międzynarodowym jak i dla rodzimych organizacji. Równocześnie prowadzi gabinet psychoterapii w nurcie Gestalt.

Specjalizuje się w prowadzeniu projektów rozwojowych, zarówno indywidualnych jak i grupowych. Jest certyfikowanym coachem akredytowanym przez EMCC.Prowadzi warsztaty i szkolenia w obszarach przywództwa, rozwoju zespołu, procesu grupowego, treningów interpersonalnych, zarzadzania zmianą, zarządzania w sytuacji kryzysowej, rekrutacji i selekcji a także szkolenia dla asesorów i konsultantów personalnych.

Jest certyfikowanym asesorem oraz konsultantem Assessment/Development Center. Przeprowadziła ponad 500 projektów AC/DC oceniając ponad 6000 osób. Przez wiele lat współtworzyła i zarządzała firmą doradczo-szkoleniową Strategie Personalne.

 

 Anna Eder

Jest trenerem biznesu, trenerem sprzedaży, Master&Team Coachem EMCC. Prowadzi szkolenia z zakresu coachingu, standardu obsługi klienta, merchandisingu, komunikacji, obalania obiekcji, negocjacji, typologii osobowości, projekcji, procesów grupowych, asertywności, motywacji i budowania relacji.  Posiada certyfikat Trenera Biznesu (OSH Kontrakt), Master & Team Coach oraz Coach Praktyk Biznesu (Norman Benett Academy).

 Pracuje zarówno z handlowcami jak i z najwyższą kadrą kierowniczą korporacji oraz prowadzi szkolenia i coachingi dla klientów indywidualnych. Handlowców uczy sprzedaży, szefów bycia szefem i coachem.

W szkoleniach kadry kierowniczej specjalizuje się w trudnych rozmowach z pracownikami oraz we wzbudzaniu innowacyjności poprzez warsztaty kreatywności i poznawania własnych zasobów. Zajmuje się również różnicami kulturowymi w obszarze biznesowym i współprowadzi projekt coachingowo-szkoleniowy w Portugalii. Pracuje warsztatowo, łącząc umiejętności trenerskie z elementami coachingu grupowego.

 


Dariusz Michalec

Absolwent Psychologii UJ w Krakowie, Certyfikowany facylitator Development Dimensions International w zakresie programów rozwoju przywództwa oraz rekrutacji i selekcji, Członek European Mentoring and Coaching Council w Polsce, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje przede wszystkim realizację działań związanych ze wspieraniem rozwoju umiejętności interpersonalnych ludzi biznesu. Od 1997 roku, kiedy poprowadził pierwsze szkolenia jako coach, trener i konsultant, interesuje wspieraniem zmian, motywacją i rozwojem umiejętności interpersonalnych, współpracą w zespole, procesami grupowymi. Wierzy w ogromną moc konstruktywnej samooceny.

Obecnie prowadzi sesje coachingu zarówno dla osób prywatnych, jak i dla menedżerów oraz trenerów biznesu. Ma także doświadczenie w coachingu zespołów (Nordea i Hand Made). 

 

Paulina Mucha

Absolwentka Psychologii Stosowanej UJ, ze specjalnością Psychologia pracy i organizacji. Ukończyła również studia licencjackie na kierunku Lingwistyka Stosowana, specjalność Komunikacja międzykulturowa w biznesie.

Już w trakcie studiów aktywnie zdobywała wiedzę i doświadczenie podczas praktyk i staży w agencjach doradztwa personalnego i firmach szkoleniowych.  Ma za sobą również doświadczenie w pracy korporacyjnej jako specjalista ds rekrutacji. Od kilku lat zajmuje się kompleksową realizacją projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska a także projektów doradczych w zakresie m.in: identyfikacji talentów, zarządzania kompetencjami, audytu organizacyjnego, ocen okresowych i zarządzania przez cele. Brała udział w projektach rekrutacyjnych dotyczących średnich, wyższych i najwyższych stanowisk menedżerskich oraz w sesjach Assessment/Development Center, zarówno w roli koordynatora jak również asesora i aktora.

Oprócz bieżących projektów pracuje nad rozwojem merytorycznym usług firmy HR Care. Opracowuje i realizuje projekty marketingowe i wizerunkowe firmy.

 

Nasza misja:  dostarczamy naszym Partnerom inspiracji do rozwoju biznesu poprzez poszerzanie perspektywy i dokonywanie efektywnych wyborów.

 

Realizując misję firmy koncentrujemy się na pomocy naszym Partnerom biznesowym zarówno w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i rozwojem jak i w zakresie zarządzania efektywnością biznesową.

HR Care wyróżnia się na rynku świeżością pomysłów i innowacyjnością działania – nie myślimy i nie pracujemy szablonowo. Do każdego powierzonego nam projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, jakby był naszym pierwszym. W każdy wkładamy tyle pracy i wysiłku, jakby był naszym ostatnim. HR to nie tylko nasza praca – to przede wszystkim nasza pasja! 

 

HR Care to zespół:

 • Interdyscyplinarny: są wśród nas trenerzy, psychologowie, certyfikowani coachowie i psychoterapeuci. Ta różnorodność umiejętności, pasji i zainteresowań pozwala nam zachować świeże spojrzenie i inspirować siebie nawzajem oraz naszych Klientów
 • Elastyczny: z każdym pracujemy inaczej, dopasowując się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów
 • Ambitny: stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, lubimy trudne i nietypowe wyzwania
 • Profesjonalny: dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i kompetencjom każdy projekt realizowany jest na najwyższym poziomie i przynosi zakładane efekty.

 

 


Nasi Trenerzy i Konsultanci współpracowali między innymi z:

     

                             

 

         

 

Polecamy trzy nowe pozycje Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego

        

 

Tytuł: Psychopaci w firmie

Autor: Robert D. Hare, Paul Babiak

Paul Babiak i Robert Hare podpowiadają, jak nie dać się zwieść manipulatorom, którzy w trakcie rozmowy zachwycają elokwencją i pewnością siebie, wydają się sympatyczni, a okazują się ludźmi, którym nie można ufać. Autorzy pokazują, jak często intuicja może nas zawieść w kontakcie z osobami o nieprzewidywalnym charakterze, które wiedzą, jak zrobić dobre wrażenie i zyskać przychylność szefa, a jednocześnie układają sobie w głowie niebezpieczny plan. Babiak i Hare wprost nazywają je psychopatami. Są to podstępne jednostki, którym nie zależy na sukcesie całej firmy, tylko własnym. Aby go osiągnąć, nie cofną się przed niczym, są gotowe manipulować innymi, przekraczać granice etyczne, oszukiwać. Bardzo często są to ludzie o zaburzonej osobowości. Takie osoby świetnie się odnajdują w korporacyjnym środowisku. Książka „Psychopaci w firmie” to nie tylko przestroga, ale przede wszystkim zbiór porad podpowiadających, jak wyczuwać takich ludzi, jak sobie z nimi radzić i jak nie dać się przez nich zdominować.

 

Tytuł: Menedżer jako coach. Nowoczesny styl zarządzania

Autorzy: Jenny Rogers, Karen Whittleworth, Andrew Gilbert

 

 • Zastanawiasz się czasami, co zrobić, aby być lepszym menedżerem?
 • Czy mimo starań masz poczucie, że nie dogadujesz się z podwładnymi?
 • A może czujesz, że twoja wiedza jest niewystarczająca, aby dobrze i efektywnie kierować zespołem?
 • Czy uważasz, że dzięki wymaganiom i stanowczości osiągniesz lepsze wyniki?

 

Autorzy książki „Menedżer jako coach. Nowoczesny styl zarządzania” prezentują zupełnie nowe podejście do roli menedżera. Opiera się ono na umiejętnym stosowaniu zasady złotego środka: zarządzaj i motywuj. Dobry menedżer jest nie tylko wymagającym przełożonym, ale również godnym zaufania mentorem.

Jenny Rogers, Karen Whittleworth i Andrew Gilbert w przystępny sposób tłumaczą, jak przełożyć podstawowe zasady coachingu na relacje przełożony – podwładny. Dzięki temu nie tylko poprawisz wyniki firmy i staniesz się skuteczniejszym liderem, ale także pozytywnie wpłyniesz na swoich pracowników, zyskując ich szacunek i zaangażowanie w pracę.

 

Tytuł:Budowanie relacji w firmie. Jak stworzyć zaangażowany i zadowolony zespół

Autor: Terry R. Bacon

Nie od dziś wiadomo, że silne relacje międzyludzkie opierają się przede wszystkim na dobrej komunikacji. Nie inaczej jest w środowisku zawodowym. Atmosfera w miejscu pracy często przekłada się na wyniki i wizerunek firmy. W szczególności relacja przełożony – podwładny jest relacją skomplikowaną i trzeba nad nią pracować, aby opierała się na wzajemnym szacunku, zaufaniu i wspólnym dążeniu do celu.

Pierwsze pytanie, jakie powinien zadać sobie dobry menedżer, może się wydawać banalnie proste: „Czego potrzebują moi podwładni?”. Okazuje się jednak, że potrzeby pracowników są przez przełożonych spychane na dalszy plan, co według Terry’ego R. Bacona jest poważnym błędem. Jego książka pomoże Ci zmienić swoje przyzwyczajenia dotyczące pracy z grupą i stworzyć zespół, który będzie chciał razem działać na rzecz firmy. Dzięki wskazówkom Bacona dowiesz się, co robić, aby stać się autorytetem i partnerem dla podwładnych. Jeśli zmienisz swoje dotychczasowe nawyki i zastosujesz się do jego rad, przekonasz się, o ile lżej pracuje się Tobie i Twoim pracownikom.

 

Wszystkie książki do nabycia na stronie www.gwp.pl